Nebankovní půjčka není riziko

Z neznámého důvodu si většina lidí stále myslí, že půjčit si od nebankovní společnosti je rizikem, že se jedná o něco, co by nikdo, komu záleží na vlastních penězích, neměl podstupovat. Určitě vám ale došlo, že se jedná o fámu, která není nikterak podložená a které rozhodně nedůvěřujte. Půjčit si od nebankovní společnosti je naopak velice výhodné a zajímavé, ale musíte si umět vybrat správného věřitele, na kterého bude doopravdy spolehnutí. Americká hypotéka je opravdu zajímavý typ úvěru, který je skutečně populární a díky kterému máte šanci získat peníze pouze za to, že budete muset ručit svou nemovitostí. Co to všechno obnáší?

Pojištění proti riziku

Zastavení nemovitostí znamená pro nebankovní společnost jediné, a to to, že má jistotu, že vše bude splaceno. I kdybyste totiž začali s neznámého důvodu dělat mrtvého brouka a přestat platit, tak společnost peníze zpět získá, a to pomocí té zmiňované zastavené nemovitosti. Jedná se tedy o jakési pojištění proti neplátcům, kterých v této oblasti bývá většinou poměrně dosti. Je to dáno i tím, že nebankovní společnosti nevyžadují při žádání o nebankovní hypotéku doložení příjmů. Nenahlíží se ani do registrů, což je pro americkou nebankovní hypotéku typickým znakem. Získat tento úvěr není vůbec náročné, je to šance pro každého, kdo splňuje všechny základní potřebné podmínky.

Jaké podmínky tedy musíte splňovat pro to, abyste mohli získat americkou hypotéku, která si nechává také přezdívat americká?

  • Musí vám být alespoň 18 let, plnoletost je zde klíčovým faktorem
  • Musíte disponovat nemovitostí, kterou jste schopni zastavit
  • Musíte si najít ručitele, který za vás v případě, že nic nevlastníte, ručí svou nemovitostí
  • Je třeba poskytnout fotky dané nemovitosti, a to jak z interiéru, tak i z exteriéru

About the Author

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít